27 września 2007

Kto kupi małe mieszkanko przy Amfiteatrze?

W mieście przybędzie nam 50 mieszkań. Zielonogórski deweloper, firma Franco, rozpoczął budowę bloku przy ul. Zawadzkiego-Zośki.

Budynek stanie między Amfiteatrem a parkiem Piastowskim, w miejscu starej kotłowni. W pięciokondygnacyjnym bloku będzie 50 mieszkań. Architekt zaprojektował kawalerki o powierzchni 34-35 m kw. Zdecydowanie najwięcej będzie mieszkań 2-pokojowych (od 54 do 63 m kw.). Mieszkania z trzema pokojami będą mieć od 71 do 90 m kw., a 4-pokojowe - od 80 do 120 m kw. W bloku znajdą się również dwa mieszkania z pięcioma pokojami. Każde będzie miało 106 m kw. i będzie mieć dwa poziomy. Dwupoziomowe będą również niektóre mieszkania z czterema pokojami. - W całym bloku niewiele jest identycznych mieszkań. Każdy lokal ma inny układ. Klienci mają do wyboru na przykład mieszkania z aneksem kuchennym lub z odrębną kuchnią - mówi Ewa Bosa z Franco.



Każde mieszkanie będzie miało obszerny balkon. Mieszkania będą oddawane do użytku w tzw. stanie deweloperskim (do własnego wykończenia). Wykonawca zadba na pewno o parapety, okna, grzejniki i drzwi wejściowe antywłamaniowe. W budynku nie będzie gazu, więc lokatorzy w kuchniach będą korzystać z piecyków elektrycznych.

Do każdego mieszkania przydzielona jest już piwniczka, która jest wliczona w cenę mieszkania. Zmotoryzowani lokatorzy będą też mogli dokupić garaż w cenie 30 tys. zł.

Mieszkania zostaną oddane do użytku w trzecim kwartale 2008 r. Ceny netto za metr kw. to 3,6 tys. zł i 3,550 tys. zł (powyżej 70 m kw.).

Źródło: Gazeta Wyborcza Zielona Góra

Brak komentarzy: