27 września 2007

Powstaje nowy budynek przy ul. Chopina

Cztery apartamenty, pomieszczenia biurowe i sklepy znajdą się w nowo budowanym domu w centrum miasta.

Na rogu ulic Chopina i Kupieckiej powstaje nowy budynek. Będzie to obiekt handlowo-biurowo-mieszkalny. Na parterze znajdą się pomieszczenia przeznaczone na sklepy. - Jest już kilku chętnych na powierzchnie handlowe - mówi Marek Bryl z Invest Nieruchomości. - Raczej nastawiamy się na ich sprzedaż, ewentualnie będzie można je wynająć. Cena na pewno będzie wyższa niż 5 tysięcy za metr kwadratowy. Przede wszystkim dlatego, że jest to parter i atrakcyjna lokalizacja.

Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze będą pomieszczenia biurowe. - Na każdej kondygnacji znajdą się po dwa lokale o powierzchni 88 i 132 metrów kwadratowych - dodaje M. Bryl. - Każdy lokal będzie miał własne ubikacje i będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Z kolei na samej górze, czyli czwartym piętrze powstaną cztery apartamenty mieszkalne - 58, 64, 72 i 90 mkw. Za najmniejszy lokal trzeba będzie zapłacić 4.900 zł za metr, za dwa największe po 5 tys., natomiast średnie mieszkanie jest już sprzedane.
Cały budynek będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Elewacja obiektu wykonana będzie z granitu, podobnie jak klatka schodowa oraz korytarze. Ciągi piesze na zewnątrz zostaną wyłożone kostką granitową. W środku będzie też winda. Lokale przygotowane do sprzedaży będą w stanie devoloperskim.Budynek stanie już w marcu przyszłego roku, natomiast wprowadzić będzie się można w lipcu.

Źródło: gazetalubuska.pl

Wizualizacja na stronie:
www.invest-nieruchomosci.pl/wizualizacja.html

Brak komentarzy: