21 listopada 2007

Aster w Topazie

Nie ma już schodów przy zielonogórskim Topazie. Ekipa budowlana wjechała na teren znajdujący się przed bocznym wejściem do sklepu i pracuje teraz nad przygotowaniem miejsc parkingowych. W pomieszczeniach sklepu znajdzie się Biuro Obsługi Klienta sieci ASTER.

Nam udało się wczoraj dostać na teren budowy i porozmawiać z Jackiem Mirosławskim z firmy rozbiórkowej z Nowogrodu Bobrzańskiego. Kierownik robót mówił, że prace są trudne, bo schody i budynek sklepu stanowią monolit i pracownicy muszą bardzo uważać, by niczego nie uszkodzić.
A w środku Topazu kończą się prace związane z przygotowaniem pomieszczeń dla Biura Obsługi Klienta ASTER. Zostaną one przeniesione z ulicy Wyszyńskiego 29 gdzie nadal będzie znajdować się administracja i Zielonogórska Kablówka.
Adam Bilski – dyrektor operacyjny Aster Zielona Góra zapewnił, że w nowym miejscu znajdować się będzie siedem stanowisk dla klientów, kasy i monitory LCD, na których będzie można sprawdzić jakość usług proponowanych przez firmę. „Chcemy być bliżej naszych klientów, a siedziba w centrum miasta to lepszy dostęp i połączenie komunikacyjne” – dodaje.
Prace związane z adaptacją nowych pomieszczeń dla ASTER Zielona Góra zakończą się za trzy tygodnie.

Katarzyna Fedro
Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: