14 stycznia 2008

Czekamy na Ruben Hotel

Za blisko dwa i pół miesiąca pierwsi klienci przekroczą próg nowego, trzygwiazdkowego hotelu, który powstaje w centrum Zielonej Góry. Kończy się budowa hotelu Ruben, a jego otwarcie zaplanowano wczesną wiosną. "Prace wykończeniowe są już na finiszu" - zapewnił Radio Zielona Góra Krzysztof Żejmo - przedstawiciel inwestora, spółki Hoga.

W hotelu będzie pracować około pięćdziesięciu osób. Inwestorzy zakończyli właśnie pierwszy etap rekrutacji. Nie oznacza to jednak, że zielonogórzanie dalej nie mogą starać się o pracę w hotelu. "Wciąż czekamy na aplikacje" - dodaje Żejmo i zaznacza, że poszukiwane są osoby do obsługi hotelowej, recepcjoniści, kucharze i kelnerzy. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.rubenhotel.pl
Jest szansa, że otwarcie nowego obiektu w Zielonej Górze poprawi infrastrukturę hotelową w mieście, na co liczą władze miasta. Jak mówi wiceprezydent - Dariusz Lesicki, jest to ważne w momencie starania się o kolejnych inwestorów, choć to nie rozwiązuje problemu. „W Zielonej Górze brakuje dobrego operatora hotelowego i należy skierować ofertę do takiej sieci, która zbuduje czterogwiazdkowy hotel” – mówi.
Dodajmy, że w trzygwiazdkowym hotelu Ruben do dyspozycji gości będą 63 pokoje w tym trzy apartamenty, sale konferencyjne, restauracja, a także sala relaksu, w której znajdzie się m.in. sauna.

Katarzyna Fedro
Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: