04 marca 2008

Radni zwiedzili Focus Park

Zielonogórscy radni zwiedzają Polską Wełnę. W kaskach na głowach i w towarzystwie dyrektora budowy, radni chodzą po przyszłym centrum rozrywki. „Pomysł wyszedł od Komisji Gospodarki Rady Miasta” - mówi radny PiS Kazimierz Łatwiński. Jednocześnie dodaje, że celem wycieczki jest sprawdzenie na jakim etapie są prace budowlane.

Zdaniem radnego, miasto powinno skonsultować swoje pomysły z firmą budująca Focus Park, tak żeby obiekt nie różnił się diametralnie od starówki. „Powinno dojść do spotkania prezydenta z właścicielami firmy Parkridge Retail z Warszawy, bo tam zapadają decyzję. Takie kontakty robocze są potrzebne, bo to jest czas, kiedy można wiele rzeczy zaplanować i przygotować” – mówił radny. „Mamy nadzieję, że Focus Park stanie się nie tylko centrum handlowym, ale także kulturalnym” - zaznaczył Łatwiński.
Dyrektor projektu - Arkadiusz Gawron zapewnił, że prace budowlane idą zgodnie z planem. „Pogoda na pewno nam sprzyja. Mamy tylko opóźnienia w pracach żelbetowych. W tym miesiącu wejdzie na teren firma wykończeniowa i firma, która zajmie się kinem” – przekonywał.
Dodajmy, że centrum rozrywkowo-handlowe Focus Park ma zostać ukończone na przełomie sierpnia i września.

Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: