28 kwietnia 2008

Powstaje Osiedle Przyleśne

Będą nowe miejsca do mieszkania - firma Homebud z Zielonej Góry buduje osiedle ekskluzywnych domków szeregowych na zielonogórskim Jędrzychowie. Na Osiedlu Przyleśnym - bo tak będzie się nazywać - zamieszka 21 rodzin, a pierwszy etap inwestycji zakończy się w sierpniu tego roku.

Na placu budowy rozmawialiśmy z inwestorem - Robertem Jędrychowskim. „Pierwsze cztery domy wybudujemy już latem” –powiedział inwestor i zapewnił, że w każdym mieszkaniu znajdzie się salon z kominkiem, gabinet, przestronna kuchnia, jadalnia, łazienka oraz schowek. W górnej części: cztery sypialnie, łazienka i hall.
"Chodziło o to, aby było to miłe, kameralne osiedle otoczone lasem" - dodał Robert Jędrychowski i zapewnił, że przyszłym mieszkańcom Osiedla Przyleśnego będzie tam wygodnie. „Powstanie ładna droga osiedlowa, domy oddamy z wszystkimi mediami, a mieszkania będą liczyć od 147 do 170 m2” – mówił.
Ceny mieszkań rozpoczynają się od 450 tysięcy złotych. Najdroższe domy kosztują około 570 tysięcy. Trzy domy zostały już sprzedane. Budowa całego osiedla ma się zakończyć wiosną przyszłego roku.

Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: