24 maja 2008

Otwarcie loftów na Fabrycznej

W towarzystwie muzyków z zespołu RAZ DWA TRZY nastąpi oficjalne otwarcie ekskluzywnych loftów przy ulicy Fabrycznej. Od dzisiaj do nowowybudowanych mieszkań wprowadzić się będzie mogło trzydzieści rodzin. W towarzystwie przedstawicieli władz miasta i wykonawców - pracowników firmy Faktor Nieruchomości, odbiorą klucze do swoich apartamentów w byłej tkalni.

„Zaproszeni są przede wszystkim mieszkańcy loftów. Będzie grał dla nas zespól Raz Dwa Trzy” – mówi Zbigniew Zjawin, właściciel firmy Faktor Nieruchomości. A lofty to ekskluzywne apartamenty w stylu postindustrialnym, w których znajduje się panoramiczna winda połączona z nowoczesnym, przeszklonym wejściem. W środku są również podziemne garaże, basen o powierzchni 45 m2 oraz sala fitness.
To jednak nie jedyna inwestycja w tym stylu. Pod koniec lutego przyszłego roku ma być gotowa Tkalnia 17 również przy ulicy Fabrycznej. Tam będzie 70 mieszkań i wszystkie zostały już wyprzedane. Za metr kwadratowy mieszkania przy Fabrycznej 17 trzeba było zapłacić 3 tysiące 370 złotych brutto, a przeciętne mieszkanie liczy około stu metrów.

Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: