23 lipca 2008

Hydrozagadka w Palmiarni

Była Hydrozagadka w ZOK-u, jest w Palmiarni. Przez kilka ostatnich dni zwiedzający nowowyremontowany obiekt mogli zobaczyć kałuże i podtopioną piwnice. W trakcie dużych ulew przeciekała szklana konstrukcja, dach, zatkane były kratki ściekowe, a z kanalizacji wybijała woda. Jak to możliwe, skoro Palmiarnia została otwarta zaledwie miesiąc temu?

"Walczymy z przeciekami, poradzimy sobie z tym problemem w ciągu kilku dni" - zapewnia menedżer Palmiarni Jacek Stefanowicz. „Skierowaliśmy do ZGKiM - właściciela budynku pismo z wyszczególnieniem niedoróbek. Firma Skanska już zaczęła je usuwać ” – mówi Stefanowicz.
Czy winę za te nieszczelności ponosi wykonawca, który nie przyłożył się do prac? „To nie jest tak, że się nie przyłożyła, pewne rzeczy wychodzą w trakcie użytkowania. Przypomnę, że na budynek są 2 lata gwarancji, budżet nie ucierpi więc na naprawach” – dodaje menedżer Palmiarni.
Jak zapewnia Stefanowicz wszystkie usterki zostały już zlokalizowane i taka sytuacja nie powinna się w przyszłości powtórzyć.

Źródło: rzg.pl

Brak komentarzy: