21 lipca 2009

Zmiany w 4 Różach

Sala koncertowa na 300 osób, większe toalety i klimatyzacja - między innymi takie zmiany zaskoczą zielonogórzan, którzy odwiedzą 4 Róże dla Lucienne. W klubie rozpoczyna się remont, który ma sprawić, że stanie się on bardziej funkcjonalny i komfortowy.

Największa zmiana dotyczy sali koncertowej, która zostanie powiększona o 100 metrów kwadratowych, dzięki połączeniu jej z „salą z wozami drabiniastymi". „Czekamy teraz na pozwolenie na przebudowe, bo konieczne będą wyburzenia" - mówi właściciel klubu Bruno Kieć.

Jacek "Katos" Katarzyński z Fundacji Kombinat Kultury jest przekonany, że większy klub pozwoli lepiej zorganizować koncerty i inne wydarzenia kulturalne. „Myślę, że wielu ludzi się ucieszy, że będzie można poszaleć bez ścisku" - komentował.

Z kolei Bruno Kieć liczy na przyciągnięcie do lokalu bardziej wymagającego klienta. „Modernizacja obejmuje przebudowę toalet, montaż klimatyzacji i odpowiedniej wentylacji. Będą też nowe elementy w programie dla starszej młodzieży i bardziej wyrafinowanej muzycznie" - dodawał.

Kieć nie zdradza jakiego rodzaju imprezy zagoszczą w powiększonym klubie 4 Róże dla Lucienne. Jeżeli projekt przebudowy spełni wymogi formalne prace remontowe potrwają do września.

Janusz Życzkowski
Źródło:rzg.info.pl

Brak komentarzy: