04 lutego 2010

Chynów: działki na sprzedaż

Teren po byłej giełdzie na Chynowie już wkrótce na sprzedaż. Urząd Miasta rozpoczął przygotowania do przetargu na zakup działek pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Zainteresowani już teraz mogą kontaktować się z urzędem - zachęca wiceprezydent Dariusz Lesicki.
"W tej chwili uchwalony jest plan miejscowy i przygotowujemy 16 działek pod domki jednorodzinne na sprzedaż. Do tego jest obszar przewidziany na centrum usługowe dla tego osiedla i myślę, że w ciągu najbliższych 2 miesięcy rozpoczniemy przetargi"- mówi.
Według wstępnych kalkulacji metr kwadratowy pod zabudowę mieszkaniową będzie kosztować 130 - 140 złotych. Dlaczego warto wybudować się na Chynowie?
"Ja myślę, że to będzie takie nowe centrum związane przede wszystkim na obszarze, który do tej pory był obszarem giełdy samochodowej. Ten teren wymaga uporządkowania, które w tym roku nastąpi" - przekonuje Lesicki.
Na działalność usługową przeznaczono 2 hektary terenu. Działki pod budownictwo mieszkaniowe mają od 600 do 800 metrów kwadratowych.

Janusz Życzkowski
Źródło:rzg.info.pl

Brak komentarzy: