11 sierpnia 2010

Ekran MOSiR w centrum miasta.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zacznie zarabiać na reklamach? Wszystko wskazuje na to, że tak. Na jednym z budynków w centrum miasta zawieszono olbrzymi telebim, którego właścicielem jest MOSiR.

Urządzenie zostało zakupione w ramach budowy Centrum Rekreacyjno - Sportowego, ale umieszczenie go poza obiektem będzie dużo bardziej korzystne - przekonuje dyrektor Robert Jagiełowicz.
- Ekran będzie wszechstronnie wykorzystywany. Znajdą się tam informacje o obiekcie, o tym co się dzieje w mieście. Lokalizacja jest dobra i dlatego w tym miejscu został powieszony - mówi. Ekran umieszczono na ścianie budynku przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej z Konstytucji 3 Maja naprzeciw galerii Focus Mall. W tej chwili zasłaniają go drzewa, które wkrótce zostaną wycięte.
- Te drzewa nie wyglądają dobrze i ładnie. Ten teren zostanie zagospodarowany. W momencie gdy wytniemy te drzewa, to pojawią się tam nowe, ładniejsze. Spróbujemy połączyć jedno z drugim. Chcemy, żeby był ekran, ale również trochę ładnej usystematyzowanej zieleni - dodaje.
Uprzedzając pytania o to, dlaczego MOSiR rozszerza swoją działalność o usługi reklamowe Jagiełowicz odpowiada. - Ja jestem człowiekiem ambitnym i moi pracownicy również. Nie będziemy poprzestawali na tym, że mamy organizować biegi po lesie czy stadionie. Będziemy prowadzić działalność, która będzie przynosiła dochody, ale będzie związana również z działalnością związaną ze sportem.
Nie będziemy siedzieli z założonymi rękoma i czekali na to, żeby nam ktoś coś dał. Na ekranie obok reklam ma się znaleźć informacja o Centrum Rekreacyjno - Sportowym oraz o podmiotach, które finansowały jego budowę.

Janusz Życzkowski
Źródło:rzg.info.pl

Brak komentarzy: